-
ESSENTIAL COMBO
Your tastiest and healthiest snack with all the BOLD versions! The Essentials Combo saves you from craving something sweet or your afternoon snack. IN THIS COMBO YOU HAVE: BOLD Mixed Box (12 units) + BOLD Thin Mixed Box (12 units)- R$ 298
R$ 308,00- R$ 298
- Unit price
- per
-
BOLD WHEY STRAWBERRY MOUSSE 450g + BOLD THIN MIXED BOX
This combo brings all the flavors from the Thin line to accompany your Whey. Mainly for those who want to have an active and balanced life, but need practicality when it comes to the daily rush. BOLD WHEY Strawberry Mousse is ahead of everything...- R$ 256
R$ 264,00- R$ 256
- Unit price
- per
-
CRUNCH + THIN COMBO
Your tastiest and healthiest snack with all the BOLD versions! This combo will satisfy your sweet tooth or your afternoon snack. IN THIS COMBO YOU HAVE: BOLD Crunch Mixed (12 units) + BOLD Thin Mixed Box (12 units)- R$ 279
R$ 288,00- R$ 279
- Unit price
- per
-
CRUNCH + BOLD COMBO
Your tastiest and healthiest snack with all the BOLD versions! This combo will satisfy your sweet tooth or your afternoon snack. IN THIS COMBO YOU HAVE: BOLD Crunch Mixed (12 units) + BOLD Caixa Mixed (12 units)- R$ 327
R$ 338,00- R$ 327
- Unit price
- per
-
SURREAL COMBO
Your tastiest and healthiest snack with all the BOLD versions! The Surreal Combo saves your sweet tooth or your afternoon snack. IN THIS COMBO YOU HAVE: BOLD Mixed Box (12 units) + BOLD Thin Mixed (12 units) + BOLD Mixed Tube (12 units).- R$ 405
R$ 427,00- R$ 405
- Unit price
- per
-
BOLD SAVE COMBO
Your tastiest and healthiest snack with all the BOLD versions! The BOLD Combo saves your craving for a sweet treat or your afternoon snack. IN THIS COMBO YOU HAVE: BOLD Thin Mixed Box (12 units) BOLD Tube Mixed Box (12 units)- R$ 239
R$ 248,00- R$ 239
- Unit price
- per
-
CRUNCH + BOLD + TUBE COMBO
Your tastiest and healthiest snack with all the BOLD versions! This combo will satisfy your sweet tooth or your afternoon snack. IN THIS COMBO YOU HAVE: BOLD Crunch Mixed (12 units) + BOLD Mixed (12 units) + BOLD Tube Mixed (12 units).- R$ 434
R$ 457,00- R$ 434
- Unit price
- per
-
COMBO MATCH
Your tastiest and healthiest snack with all BOLD versions! The Combo Match saves your sweet tooth or your afternoon snack. IN THIS COMBO YOU HAVE: BOLD Mixed Box (12 units) + BOLD Tube Mixed Box (12 units)- R$ 289
R$ 298,00- R$ 289
- Unit price
- per
-
BOLD VANILLA WHEY MILKSHAKE 900g + BOLD MIXED BOX
This combo brings all the flavors of protein bars to accompany your Whey. Mainly for those who want to have an active and balanced life, but need practicality when you're on the go. Vanilla BOLD WHEY is our all-rounder. It goes well with any...- R$ 405
R$ 408,00- R$ 405
- Unit price
- per
-
BOLD WHEY MILK CHOCOLATE 450g + CRUNCH MIXED BOX
This combo brings the crunchiness of the Crunch line to accompany your Whey. Mainly for those who want to have an active and balanced life, but need practicality when it comes to the daily rush. BOLD WHEY Chocolate is perfect for those who like...- R$ 285
R$ 294,00- R$ 285
- Unit price
- per
-
BOLD PISTACHIO + BOLD MIXED
Your tastiest and healthiest snack with more versions of BOLD! The BOLD Pistachio + BOLD Mixed Box combo saves your sweet tooth or your afternoon snack.- R$ 347
R$ 358,00- R$ 347
- Unit price
- per
-
PISTACHIO TUBE + BOLD MIXED BOX
Your tastiest and healthiest snack with more versions of BOLD! The BOLD Tube Pistachio + BOLD Mixed Box combo saves your sweet tooth or your afternoon snack.- R$ 289
R$ 298,00- R$ 289
- Unit price
- per
-
PISTACHIO TUBE + MIX BOX
Your tastiest and healthiest snack with more versions of BOLD! The BOLD Tube Pistachio + MIX Box combo saves your sweet tooth or your afternoon snack.- R$ 259
R$ 268,00- R$ 259
- Unit price
- per
-
BOLD PISTACHIO + TUBE PISTACHIO
Your tastiest and healthiest snack with more versions of BOLD! The BOLD Pistachio + BOLD Tube Pistachio combo saves your sweet tooth or your afternoon snack.- R$ 289
R$ 298,00- R$ 289
- Unit price
- per
-
BOLD WHEY COOKIES & CREAM 900g + BOLD MIXED BOX
This combo brings all the flavors of protein bars to accompany your Whey. Mainly for those who want to have an active and balanced life, but need practicality when you're on the go. Cookies & Cream is the discovery of a new world when...- R$ 405
R$ 408,00- R$ 405
- Unit price
- per